08 Eylül 2015

D-Smart Net Personelinin Bilgilendirmesi

D-Smart'tan daha önce uydu internet üyeliğimizi sonlandırdık ve tekrar internet için anlaştık. İnterneti kurmaya gelen Sultangazi servisinde bulunan iki çalışan evimizde fiber optik internet olmamasına rağmen o anda evde olan ve bundan haberi olmayan anneme, 2 kat hızlı internet için fiber optik kablonun 89 TL olduğu söylemiş.


Annemde kabul ederek bağlamasını istemiş. Fakat bağladığı şey, beşli priz olarak gözüken ve denge sağlayıcı dediği bir Kablo TV ünitesinin arkasına geçerek annemden gizleyerek bağlamış, kutusunu alarak faturasını bırakmadan evden ayrılmıştır. Siz böyle yanıltıcı çalışanlarınızla insan kaynaklarınızı hem çalıştırıyor hem de evimize kadar sokuyorsunuz.

Eda 61 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 08/09/2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön