21 Temmuz 2017

D-Smart Net Parasını Ödediğim İnternet Hizmetini 03.07.2017 Tarihinden Beri Alamıyorum!

D-Smart internet hizmeti 20.12.2016 tarihinde 24 aylık taahhüt sözleşme ile almaktayım
03.07.2016 tarihinde D-Smart'a arıza kaydı bıraktım. 13.07.2016 tarihinde T** T**'dan arıza için geldi evin içinde ve apartmanda kontrol yaptı apartman kutusuna internet gelmiyor T**'un kablo ekibine haber vereceğim deyip gitti hala arıza devam etmekte hala internet hizmeti alamamaktayım. Belki bu süre zarfında 70 sefer D-Smart'ı aradım benim portumu bir başka kişiye sattıklarından şüpheleniyorum çünkü bu arızadan 10 gün sonra adamlar kontrol için geldi ve arıza hala devam ediyor burası muz cumhuriyetimi keşke yurt dışında yaşasa idim bunlar bu şekilde yapamazlardı ve ağır bir tazminat alırdım daha önce BTK ve Tüketici Hakları'na şikayet dilekçesi oluşturdum ve hala bilgi bekliyorum mağduriyetimin giderilmesi ve parasını ödediğim internet hizmetinin acil geri gelmesini talep ediyorum.

Mustafa 284 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa26 Temmuz 2017

    Arıza hala devam ediyor tam 24 gün oldu hala Altyapı servis sağlayıcısı diyorsunuz

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Temmuz 2017

    Değerli Abonemiz, Bölge santralinizde kablo arızası mevcuttur. Modem ayarlarınız üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamanızı rica ederiz. Altyapı servis sağlayıcısı tarafından bize arızanın giderilme tarihi iletilmediği için size bir tarih bilgisi veremiyoruz. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın MUSTAFA ASILTA, 8915774 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön