30 Mart 2013 #1715184

D-Smart Net Paramı İade Etmiyor!

D-Smart'ın etik olmayan davranışları ve haksız kazanç peşinde koşma durumunu ilçemdeki Hakem Heyetine yazılı olarak bildirmiş ve 2013 / 64 nl karar ile Çatalca Hakem Heyeti D-Smartın tarafıma düzenlediği faturaların iptaline karar vermiştir. Buna rağmen D-Smart ödediğim tutarı tarafıma iade etmemiştir. Banka bilgilerim şu şekilde olup tarafıma param iade edilmediği için şikayetçiyim.

Zafer 75 Okunma

Cevaplar

  • Zafer02 Nisan 2013

    D-SMART tarafından 02/04/2013 saat: 14.20 'de arandım.Ancak daha önceki müşteri temsilcisinden gelen maile göre (mailin aslını aşağıda veriyorum) hakem heyeti kararını faxlamamı istediler ve faxladım. Ama son aramalarında faxın kabul olmayacağını aslının olması gerektiğini Aysel Çalışkan isimli müşteri temsilcisinden edindim.Madem fax kabul olmuyor neden fax istediler; amaçları nedir ? Sonra da Hakem heyetinin kendilerine belge göndermediklerini söylediler ama hakem heyetine bizzat sorduğumda D-SMART'a belge gönderildiğini bildirdi.D-SMART ödeme yapmamak için yan çiziyor...Şikayetçiyim. Değerli Müşterimiz ; E-postanızda belirtmiş olduğunuz konuya istinaden sistemde üzerinden işlem sağlanılabilmesi için mahkeme kararı sonucunu tarafımıza faxlamanızı rica ederiz. Fax No: 212 478 03 02 Görüş, öneri ve şikayetlerinizi yeni bir e-mail olarak tarafımıza göndermek için http://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresini kullanmanızı rica ederiz. Kimden: DsmartWeb Tarih: 1 Nisan 2013 11:50 Konu: Re: şikayet [#673537]

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 02/04/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Zafer01 Nisan 2013

    D-SMART'ın aleyhinde neticelenmiş hakem heyeti kararına rağmen D-SMART benden tahsil ettiği parayı hesap numaramı bildirdiğim halde iade etmiyor...D-SMART'a birisi dur desin...Haksız yere zenginleşen bu firma paramızı gasbetmek mi istiyor...Hakem heyeti kararı ellerine ulaştığı halde lakayt ve duyarsız kalan bu firma daha kaç kişini canını yakmaya devam edecek...Şikayetçiyim..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön