27 Mart 2013 #1709603

D-Smart Net Paket Değişikliğinde Problem Var!

D-Smart ile sorunlarla dolu iki senelik taahütüm nihayet sonlandı ve daha avantajlı bir paket için müşteri temsilcilerini aradım. Bana kibarca buna hakkım olduğunu söylediler ve sakin sakin 2013 yılında olmamıza karşın bu isteğimi posta yoluyla ve APS ile yollamam gerektiğini belirttiler, Yani sözde kurumsal olan, arkasında bir medya devi olan kuruluş böyle bir talebi ancak posta yoluyla alabiliyormuş.


Bunun yanında mesela yeni bir taahüt yapmak istediniz, ne zaman ararsınız, 1 hafta önce fln değil mi, hayır D-Smartı taahhüt bitiminden 1 gün önce arayabiliyorsunuz ancak. Müşteriyi sefil edip, bezdirme politikası uygulayan bu şirketi gerçekten alkışlamak istiyorum.

Harun 24 Okunma

Cevaplar

  • Harun29 Mart 2013

    d-Smart'ın bu açıklaması tüketiciyi yanılmasına yol açmaktadır. D-Smart tarafından şikayetim konusunda değil üyelik yenileme maksadı ile arandım.şikayetimle ilgili herhangi bir işlem yapılmadığı gibi, sikayetim dahi sorulmamıstır.

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 29.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön