02 Kasım 2016 #6831759

D-Smart Net Numaramı Engelledi!

D-Smart müşteri hizmetleri numaralarına ben neden ulaşamıyorum neden hep telesekreterden ses kaydı dinliyorum ve neden arkadaşlarımın telefonları ile saniyeler içinde bağlanıyorum. Bu firma sizi kara listeye alıyor ve onlara bir daha hiç ulaşamıyorsunuz. Engelleniyorsunuz arkadaşlar böyle bir firmayı neden tercih edelim ve hiçbir şekilde internet kullanmama rağmen damga parası aktivasyon parası adı altında 79 Liralık fatura kesildi bana. Hem işlerini yapamıyorlar hem de saygısızlık yapıyorlar.

Özgür 90 Okunma

Cevaplar

 • Özgür06 Aralık 2016

  Telefon numarama da sürekli mesaj gönderip durmayın beni rahatsız etmeyin artık aboneniz değilsem kişisel bilgilerimi silin kayıtlarınızdan ve bana faturalarımı ödemediğim için dava açın davayı kazanırsanız davayı faturalarınızı öderim. Şunu da unutmayın savcılıktan sizin müşteri hizmetlerinizle yaptığım görüşmelerin ses kayıtlarının açılmasını isteyeceğim kim mağdur o Zaman çıkar ortaya! !

 • Özgür06 Aralık 2016

  Hala ulaşamıyorum bu numaranıza sürekli ses kaydı çalışıyor. Şunu da belirteyim dünya yıkılsa kıyamet kopsa da bana gönderdiğiniz faturaları ödemeyeceğim kullanmadığım internetin Faturasını asla ama asla ödemem. Yasal işlem başlatıp mahkemede Hakkı'nız olduğunu düşünüyorsanız eğer! Madem büyük bir firmasınız ben size ulaşamıyorsam siz bana ulaşın.

 • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

  Değerli Abonemiz, Müşteri hizmetlerine ulaşamama sorununuz ile ilgili bildiriminiz kayıt altına alınarak değerlendirilmek üzere ilgili birime iletilmiştir.Numaranızın engellenmesi gibi bir durum bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

 • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön