15 Eylül 2017 #9453801

D-Smart Net Neredeyse Durma Noktasında Olan İnternetim Gitti

Kesilmeden iki hafta öncesinde neredeyse durma noktasında olan internetim gitti. Tam bir hafta müşteri hizmetleriyle görüştüm bir çözüm bulsunlar diye her telefonu açana derdimi anlatırken sinir harbi geçirdim oralı olmadılar. İptal dilekçesi yolladım anında geri dönüş sağlandı fakat 3 gün daha beklettiler servis sizi arayıp randevu alacak diye arayan yok Sabır taştı ben aradım istemiyorum artık deyince bir numara verdiler arayıp siz randevu alın diyen biri şaka gibi 3 günde orada oyalamışlar meğer. Neyse gelen servis interneti ulaştıramadıkları eve modem eskimiş ondan dedi güler misin ağlar mısın? Üzerine bir de bir aydır kullanamadığım internetin faturasını 70 lira çıkarmışlar alay mı ediyorlar anlamadım. Kısacası daha fazla bu oyuncağı olmayacağım öncelikli işim D-Smart'tan kurtulmak olacak.

Rojda 335 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.09.2017 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi16 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın ROJDA AYDIN, 9453801 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön