17 Ekim 2016 #6691885

D-Smart Net Ne Yaptıklarını Bilmiyorlar!

Sayın yetkili, kurban bayramının son günü tatil dönüşünde evimizde modemin çalışmadığını gördük. Bunun üzerine D-Smart arayarak sorunu söyledim ve cihazlarının bozulduğunu değiştirmelerini istedim. Akabinde kendileri 17 Eylül'de aboneliğimin yenilemesini yaptılar ve 12 ay taahhüt ile işlemi sonlandırdılar. Bu yenilemede beni kampanyasız şekilde yapmışlar ve modemsiz bir kampanyaya dahil etmişler. Nihayetinde 1 hafta sonunda benden 4 TL modem ücretini onaylatarak modem taşıma işlemine onay istediler ve verdim onayı.


48 saat içinde işlem bitecek dediler ancak üzerinden 72 saat geçti arayan soran yok. Kızdım tekrar aradım işlemi yaptıklarını yine 48 saat beklememi söylediler. Akabinde bizde bekledik yine tık yok. Şimdi modemi bir şekilde tamir ettirdim ve başvurumu iptal edin dedim. Bu seferde iptal olur mu diyerek alacakları 4 TL peşine düştüler. İstemiyorum taşıma falan. İnşallah anlatabilirsiniz!

Ersin 259 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Abonemiz, 20113429 smart kart numaralı aboneliğinizde kampanyanız modemli olarak düzenlendiğinden ve modem mülkiyeti D-Smart ' a ait olduğundan aylık faturanızda modem faturası düzenlenecektir.Modem talebinizin kampanyada iptali yapılmamaktadır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön