D-Smart Net Ne İnternet Var! Ne İptal Birimi!

Yasemin Yasemin23 Ekim 13:53

10.09.2020 tarihinde 08507770290 numaralı numarayı arayarak İnternet başvurusunda bulundum. Benimle görüşme sağlayan Sezin hanım ilk 3 ay ücretsiz hizmet alacağımı ve internetin en fazla 3-5 gün içinde bağlanacağını söyledi. Bundan sonraki iki gün içinde D-Smart tan biri kapıya kadar gelip sözleşme yaptı ve o günün akşamına İnternetin bağlanacağını söyledi. 

Ancak İnternet bundan bir aydan fazla zaman sonra bağlandı daha doğrusu sadece kuruldu çünkü hala internete siftah yapabilmiş değiliz. 19.10.2020 tarihinde kurulum yapıldıktan sonra Internet ışığı hep kırmızı alarm veriyor. Aradığımda ise 24 saat içinde ekip gönderiyoruz 48 saat içinde ekip gönderiyoruz diye oyalıyorlar. Ayrıca ilk 3 ay ücretsiz diye bir şeyin hiç olmadığını söylüyorlar. Ben de ilk görüşme yaptığım Sezin hanım ile görüşme yapmak istedim ama tesadüf ki Sezin hanımın işten ayrıldığını bildiriyorlar.

 İnternet kuruldu hala bağlantı sağlanmadı bugün sabahtan beri kaç defa iptal için aradım ama beni yalandan yere iptal birimi diyerek bir yere bağlıyorlar ne çalıyor ne de bekletme müziği var. Kaç kez aradım aynı şey oldu. Modemi falan soktum gelin alın istemiyorum diyorum önce iptal ettirmeniz lazım modemi  sökseniz de faturayı ödemek zorundasınız diyorlar. İptal da etmiyorlar. 

Ben kesinlikle artık hizmetlerini istemiyorum. Bu şekilde kullanmadığım bir İnternetin de faturasını ödemeyi kesinlikle düşünmüyorum. Eğer sözleşmeye falan dayanarak beni icraya verirlerse de bu şikayetimin de delil sayılmasını arz ediyorum. Diğer görüşme sağladığım numara ise 08502660266

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler