31 Ekim 2016

D-smart Net Ne İnternet Naklini Yaptılar Ne De İptal Ettiler

02.10.2016 tarihinde iptal etmek için aradığım müşteri hizmetleri bana çeşitli fırsatlar sunarak 7 iş günü içerisinde taşıyacaklarını vaat ederek beni tekrar kullanmaya ikna ettiler fakat ekip bildirilen tarihte gelmedi. Geldikleri zamanda bağlantıyı yapmadılar. Defalarca aramama rağmen ekip bir daha gelmedi. İptal etmek istediğimde nakil sürecinde olduğum için etmediler. Nakil sürecinin iptalini başlattık işlem gerçekleşmiş olmasına rağmen çeşitli bahanelerle iptal işlemini bir türlü başlatmıyorlar. Ben bu kadar yeteneksiz bir müşteri hizmetleri ve bu kalitesiz bir hizmet görmedim. Ne interneti ne de TV yayını hiçbir işe yaramaz.

Gizem 203 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 05.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön