22 Ağustos 2016

D-Smart Net Nakil Talebimi Yerine Getirmiyor

18.07.2016 tarihinde D-Smart internet sitesi üzerinden yakın zamanda taşınacağımı "taşınacağım adresle beraber" ileterek internet nakil talebi oluşturdum. Daha sonra çağrı merkezi aracılığıyla bana ulaştılar ve talebimde herhangi bir sıkıntı olmadığını, ancak nakil talebinin 7 iş günü içinde gerçekleşeceği için bulunduğum evde internetsiz kalmamak adına taşınmadan önce bu talebi başlatmamamı tavsiye ettiler. Ben de taşındıktan sonraki gün, yani 26.07.2016 tarihinde tekrar çağrı merkezine ulaşarak nakil talebimi resmen ilettim. İki gün sonra beni arayarak binamda boş port olmadığını, internete girebilmem için binamızdan ya da mahallemizden birinin taşınması ya da hattını iptal ettirmesi gerektiğini ilettiler. 2016 yılındayız, normalde 7 iş günü içinde tamamlanması gereken süre biteli neredeyse 1 ay oldu ve sürekli cep telefonlarımızdan ek internet paketi almak suretiyle mağdur ediliyoruz.

Ceren 211 Okunma

Cevaplar

  • Ceren12 Ekim 2016

    Nakil işlemi 2 ayda gerçekleşti. Bu süre zarfında sürekli GSM operatörlerimizden ek internet paketi satın aldık ve zarar ettik. En azından 2 ay fatura indiriminde bulunmazsanız bir sonraki dönemde kesinlikte taahhüdümü devam ettirmeyeceğim.

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Eylül 2016

    Değerli Abonemiz, Nakil talebinize istinaden 8808898282 hizmet numaralı D-Smart İnternet aboneliğinizin 03.09.2016 tarihinde nakil işlemleri tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön