19 Ekim 2016 #6719926

D-Smart Net Nakil Talebim Gerçekleşmedi

Yaklaşık 10 gün önce D Smart nakil talebinde bulundum; hiçbir gelişme olmadı. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman 45 dakika bekliyorum ve yetkiliye ulaşamıyorum. Günler sonra ulaşabildiğimde, yeni taşındığınız binanın alt yapısı müsait değil cevabı verildi. Hangi çağdayız alt yapı uygunsuzluğu ile insanları mağdur ediyorsunuz. Nakil talebinde adres belirtiliyor. Bunu belirtmeniz gerekirdi. Ben hattımın taşınmasını beklerken günler sonra nakil olmuyor çünkü alt yapı müsait değil diyorsunuz. Hattımın iptal edilmesini istiyorum. Bu kadar sorumsuzluk olmaz, alamadığım hizmetin bedelini vermek istemiyorum. Sizin tarafınızdan yeterince mağdur oldum zaten. Hattımın ivedilikle kapatılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Rasim 277 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • Rasim19 Ekim 2016

    Hattın iptali ile ilgili gelişme olmadı. Acil bilgilendirme yapılmasını rica ederim. Teşekkürler,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön