12 Ekim 2013

D-Smart Net Nakil Süresi Çok Uzadı!

Giresun Görele ilçesinden Edirne merkeze taşınmam sonucu kullandığım yalın İnternet'in nakli talebinde bulundum. Nakil talebim 20. 09. 2013 olup sözleşme gereği yalın İnternet nakillerinde süre 7 iş günü olmasına rağmen ve yine var ise alt yapı sağlayıcı ile ilgili problemleri abone adına çözmeyi ve alt yapı sağlayıcı ile görüşmeyi taahhüt etmesinde rağmen D-Smart Net firması bugün 11. 10. 2013 te nakli sağlayabilmiştir. Bu süreçte tam 22 kez çağrı merkezini aradım ve 3 saati aşan görüşmede bulundum. Sözleşme örneğimi istedim. Hiç bir sorunum çözülmedi. Kayıt oluşturup durdular. Çağrı merkezi ne iş yarar? Standardı yokmudur? Nakildeki sözleşme ihlalinin cezasını firmaya nasıl ödetebiliriz.

Çağlayan 58 Okunma

Cevaplar

  • Çağlayan14 Ekim 2013

    Buradaki değerlendime kategorilerinden herbirinde 0 yukarısını verecek puanı maalesef bulamadım

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 14/10/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön