05 Mart 2015

D-Smart Net Nakil Süreci Sorunu!

Ekim 2014'te D-Smart'a internet nakli için başvurdum. Önce altyapı olmadığı ve bunun Türk Telekomla ilgili olduğu söylendi. Bu nedenle interneti dondurmak istedim ama taahhütlü kullanıcı olduğumdan dolayı yapamayacağım söylendi.


Hizmet alamamama rağmen faturalarımı ödedim.


Şubat ayında altyapı tamamlandığında D-Smart'ı aradığımda; önce yarım kalan bir başvurunuz varmış onu iptal ettirmemiz gerek dediler (ki böyle bir başvurum yok).


Sonra 3 iş günü sonra 2 iş dünü diyerek sürekli oyaladılar. Tamamen iptal ettirmek içinse ceza ödemem gerektiği söyleniyor. Ürünü satan kadar ilgili ve anlayışlı olan müşteri hizmetleri sorunu çözmekten uzak. Şimdi sabırla sözleşmemin bitmesini bekliyorum.

Gökhan 70 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09/03/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi05 Mart 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön