D-Smart Net ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

D-Smart Net Nakil İstedim 2 Buçuk Aydır İnternetim Bağlı Değil

632görüntüleme
Ayden
Ayden 23 Kasım 2020 08:32

2 Eylül tarihinde evimi taşıdım nakil istedim. Nakil istememe rağmen etiketleme yapmaya iki hafta sonra geldiler. Nakil işleminden sonra internet bağlantısını sağlayamadım. Bunun için müşteri hizmetlerini aradım. İnternet üzerinden kurulum yaptırdılar. DSL ışığı yanmadı. 2 buçuk aydır evimde internet bulunmamaktadır. Her gün D-Smart'ı arayıp arıza kaydı oluşturmama rağmen kimse bana dönüş sağlamamaktadır. D-Smart tarafından evime gönderilen teknik arıza ekibi elektrik kablosu ile ilgili olduğunu söyleyip gittiler. Bunun üzerine elektrikçi çağırıp çektirdiğim kabloyu kontrol ettirdim ve 100 TL ödedim elektrik kablosu ile ilgili bir sorun olmadığını internetle alakalı olduğunu söylediler. 

Daha sonra Teknik ekibi aradım gelip tekrar baktılar ve sorunun alt yapıyla ilgili olduğunu söylediler. Hiçbir şey yapmamalarına rağmen 50 TL oraya ödedim. Hem boştan yere paramı aldılar hem sorunumu çözemediler ve ben 2:30 aydır kullanmadığım internete para ödüyorum. Çalışan bir öğrenciyim kendimi geçindirmeye çalışıyorum. Eğitimin online olarak internet üzerinden devam etmektedir ve ben aylardır derslere katılım sağlayamıyorum. Kullanmadığım internetin yetmiyormuş gibi bir de internet yetmediği için telefonuma ve telefon faturam 200 TL'yi aşmaktadır. 

Her gün D-Smart'ı arayıp arıza kaydı oluşturmaktan bıktım geri dönüş yapacaklarını söylüyorlar ama asla geri dönüyorlar. Tüketici Hakları'na başvurdum Oradan da kimse cevap vermedi. Ne yapacağımı bilmiyorum çok mağdurum anlaşmamın fes edilmesini ve ödediğim paranın geri iadesini istiyorum. Hayatımda D-Smart kadar kötü bir kurum daha görmedim. Müşteri memnuniyeti sıfır, sorun çözme sıfır. Asla ilgilenmiyorlar. Artık sinirden ağlıyorum. Her gün her gün aramaktan usandım.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler