19 Kasım 2015

D-Smart Net Nakil İşlemleri Gerçekleştirilmiyor!

Adres değişikliğinden dolayı talepte bulunduğum nakil işlemleri yasal süre içinde gerçekleştirilmemiştir. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmelerde de acil notu düşülmesine karşın 10 gündür nakil işlemleri tamamlanmamış ne zaman tamamlanacağı hakkında da bir bilgi verilmemiştir.


Nakil işlemlerimin en kısa sürede tamamlanmasını, gerçekleştirilemiyorsa nakil işlemlerinin ne zaman tamamlanacağının tarafıma bildirilmesi veya nakil tamamlanamıyor ise nedeninin tarafıma bildirilmesini rica ediyorum.

[email protected] 56 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi02 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25/11/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • [email protected]24 Kasım 2015

  14 gün oldu geri dönen biri olmadı. 11. gün de servis sağlayıcı firma gelerek bağlantı yaptı, şimdi sabırla d-smart'ın sinyal göndermesini bekliyoruz. Otomatik cevabı yapıştırmaktan da vazgeçtiler.

 • [email protected]20 Kasım 2015

  Herhangi bir geri dönüş gerçekleştirilmemiştir. Kendim telefonla müşteri hizmetlerine ulaştım, yine aynı şekilde 20 dak bekledikten sonra bilgi verilmeden bekleyin denildi. İhtarname çekmek için adres istedim verilmedi. Yine tekrarlıyorum üç konu hakkında bilgi istiyorum. 1. nakil işlemi gerçekleşecek mi?, 2. nakil işlemi ne zaman gerçekleşecek?, 3. nakil işlemi neden geçikti?.

 • D-Smart Net Temsilcisi19 Kasım 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön