24 Ekim 2016 #6769984

D-smart Net Nakil İşlemi Çıkmaza Döndü

En geç 7 iş günü içerisinde yapılacak diye kesin dille bilgi verilen nakil işlemi için bırakın yapılmayı hali hazırda aranıp randevu dahi alınmadım. İşimiz Türk Telekom'um insafına vakit ayırıp bir zahmet işlemi yapmasına kaldı. D-Smart'ın müşterileri için yapabildiği en ufak bir baskı yok anlaşılan. Tek bildikleri durumun aciliyetini bildiriyoruz demek onu da 4 kez yapmışlar ses soluk yok.


Her şeyin otomatik olarak yapıldığı bu dönemde bunun için evde bulunmamızın zorunluğu da apayrı bir saçmalık. Bu kadar basit bir şey için bu kadar lakayt çalışılması kabul edilebilir değil. Eminim bu mesajında altın D-Smart müşteri hizmetleri "gerekli birimlere şikayetinizi ilettik en kısa sürede sıkıntınızı çözeceğiz" şeklinde kalıp metin bir mesaj atıp, bir aciliyet mesajı da onlar geçecek Türk Telekom'a ama bizim sıkıntımız önümüzdeki bahar mı çözülür yılbaşına mı bilinmez!

Arif 171 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Abonemiz, Nakil talebinize istinaden 8809631466 hizmet numaralı D-Smart İnternet aboneliğinizin 27.10.2016 tarihinde nakil işlemleri tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön