11 Ekim 2013

D-Smart Net Nakil İşimi Yokuşa Sürüyor!

Nakil için D-Smartı Net'i aradığımda Türk Telekom'u aramam gerektiğini altyapı sorununu çözdüğümde bağlantıyı halledeceklerini söylediler ama Telekom 1,5 ay olmasına rağmen bağlantıyı sağlayamadı.


Bu konuyla da ilgili şikayetlerimi yazdım ama madalyonun diğer yanı şu D-Smart Net ile mukavelem olduğu için kullanamadığım internete aylık para ödüyorum. D-Smart Net yetkilileri altyapı yetersizliği ile ilgili sıkıntıları belirten Türk Telekom'dan alacağım bir belgeyi fakslamamı bunun için de Beylikdüzü'deki müdürlüğe gitmem gerektiği belirtildi.


Yani gitmem istenen yer bulunduğu yere 65-70 km imiş. D-Smart Net yetkilileri istese bu belgeyi kendisi alamaz mı? Yoksa haksız kazanca devam mı?

Yücel 88 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 14/10/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön