09 Eylül 2016

D-Smart Net Müşteri Temsilcilerine Derdimi Anlatamıyorum!

İnternetimde bir sıkıntı var, adım gibi eminim, fakat müşteri hizmetlerine bağlandığım zaman 'Adil Kullanım Kotası'nı aştınız' deyip aynı ibareyi vuruyorlar yüzüme. Normalde benim AKK geçse de geçmese de ayın 15'inden önce düşmezdi 3 Mbit'e. Hatta şu an da düşmedi biliyorum, çünkü modemimin arayüzüne girdiğim zaman veri oranında AKK olduğu zaman normalde '2999 kbit' yazar. Ama şu an '16381 kbit' yazıyor. Şu an belli ki benim AKK düşmemiş daha. Bunu anlatmaya çalıştığım zaman da dediğim gibi AKK'yi aşmışsınız ibaresini alıyorum.


Ayrıca normalde AKK olduğu zaman indirme yaptığım zaman herhangi bir dosyayı 350-400 kbit arası indirme yaparım. Ama şu an indirme yaptığım zaman 250 kbit'i geçemiyorum. Şunu da belirtmek isterim ki indirme yaparken ping çıkardı. Şu an indirme yaparken paket kaybı ve sunuculardan kopma sorunu yaşıyorum. Umarım derdimi anlamışsınızdır.

Ahmet 20 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet14 Eylül 2016

    Anlattıklarım dediğim gibi boşa.

  • D-Smart Net Temsilcisi12 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, ADSL 16Mb e kadar - limitsiz (AKN 50GB) - ENG tarifeden yararlanmaktasınız. Gerekli kontroller sağlandığında 117,515 GB üzeri kota kullanımı yapıldığı tespit edilmiştir. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince bulunulan ayda yararlanmış olduğunuz tarife için 50 GB AKN’ nin aşılması durumunda kullanım hızınız en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak olup dönem sonunda normal hızına dönecektir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön