14 Haziran
#12109868

D-Smart Net Müşteri Hizmetleri Personelinin Bilgilendirmesi!

İlgili kurumun çağrı merkezi müşteri temsilcisi A**** diye biri saat 09:07'de beni arıyor ve internet açtırmak için benden onay alıyor. Onay sonrası tekrar ilgili kurumu kendim arıyorum saat 13:27'de sabah ki onayımın iptalini belirtiyorum ve bu arada bunların hepsi aynı gün yaşanıyor. Müşteri temsilcisi pekala sizi arayacaklar deyip telefonu kapatıyor. Tüm yapılan görüşmeler bu numaradan gerçekleşmiştir 0216 ** ** 27


13.06.2019 tarihi yaşanan olay; ilgili kurumun çağrı merkezi şahsiyeti ismini tekrar zikretmeyeceğim malum şahıs beni 18:27 de arayarak; siz internetinizi kapatmak istiyormuşunuz onay verdiniz ben internetinizi sinyalinin açtım, cezayı ödemek zorundasınız, hiçbir yerden internet alamazsınız 8 ay internet kullanamazsınız, göreceksiniz alabiliyor musunuz bunun cezası var gibi cümleler kulanmıştır. (D-Smart yetkilileri tüm saatler, tarihler ve temsilciniz olan şahsiyetin ismi tarafımca not alınmıştır. Eğer ki kalite standartlarımız gereği görüşmelerimiz kayıt altına alınmaktadır diyorsanız saatler tarih ve isim size yardımcı olacaktır.)


ilgili kurum; benim ismim soy ismim volkan Dikmen kimseye akıl verme gibi bir hükmüm yoktur. Tarafıma yapılacak olan her türlü mağduriyetim de gerek BİMER, CİMER ve Tüketici Hakları'na başvuru yapacağımdan şüpheniz olmasın ve bu yazım bile suç duyurusudur. İlgili başlığımın altına yorum yapmamanızı konuyla ilgili hiçbir temsilcinizle görüşmek istemediğimi size buradan ilan ederim.

Volkan Volkan 615 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları