03 Kasım 2015

D-Smart Net Müşteri Hizmetleri Çok Kötü!

2 yıl taahhütlü internet paketim var. Ayda 67 TL ödüyorum. Bağlandığı günden beri asla taahhüt edilen hız seviyesine ulaşmadı. Müşteri hizmetlerini devamlı arıyorum. Ancak Telekom'a yönlendiriyorlar onlar sorunun alt yapıdan değil modemden kaynaklandığını söylüyor. Telefonda 40 dakika aktarılmayı bekledim. Her aradığımda en az 25 dakika bekliyorum ve müşteri temsilcileri siz bağlantı sorunu var demişsiniz tekrar arayın modem sorunu olduğunu söyleyin diyor. Aradığınızda kimseye ulaşamıyorsunuz. Hayatımda gördüğüm en kötü müşteri hizmetleri. Üstelik taahhüt verdiğim için iptal edemiyorum ama kendileri taahhüt ettiği hizmeti vermiyor. 100 m2'lik evde wifi sadece modemin bulunduğu oda aktif.

Ozlem 95 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03/11/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Kasım 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön