02 Eylül 2013 #1987912

D-Smart Net Müşteri Hizmetleri Çok Bekletiyor!

Videosunu da çektim elimde delili de var ve bir seferlik durum değil hatta şu kadarını söyleyebilirim ki hemen her defasında bu böyle. Şikayetim şu : Çok uzun süreler telefonda bekletilip ancak cevap alabiliyorum. D-Smart Net Müşteri Hizmetlerine bağlanmak için minimum bekleme süresi 30 dakika.

Metin 65 Okunma

Cevaplar

  • Metin03 Eylül 2013

    Bir çok firma fiber internet kampanyalarını duyurup yüksek hızlarda erişim sunarken aynı fiyatlarla çok düşük hızda internet kullanıyorum. Neden? Bana ulaşılıp konuşuldu sonra tekrar aranacağım söylendi. Metroda olduğum zaman aranmış olabilirim. Şayet gerçek manada şikayeti gidermek istiyorlarsa tekrar arayabilirler. İletişim bilgilerim doğrudur çünkü firma benimle 16:13 te zaten iletişime geçti. Yanıltıcı bilgi verip şikayeti kapatmak zihniyetini anlamıyorum. Ayrıca şu an bu güne kadarki en düşük hızı kullanıyorum. (1 Mbit in de altında)

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 03/09/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön