22 Ocak 2016
Yorum Yap
#4715508

D-Smart Net Modem Problemi!

D-Smart'tan 2 sene taahhütlü internet aldım. Modem verdiler ve modemin ücretini 2 TL olarak faturaya yansıtacaklarını söylediler. Hızının düşük olması ve memnuniyetsizlikten ötürü başka bir internet sağlayıcıya geçiş yaptım. Şimdi bana kalkmış modemi geri verin diyorlar. Bu nasıl bir saçmalıktır.


Böyle saçmalık mı olur. Benden 2 TL kira alıyorlarmış. Neden en başta söylenmedi bu. 50 TL'lik modemin hem parasını ödettiler hem de geri alacağız diyorlar. Hem internet rezilliği yaşattılar 2 sene boyunca paramla rezil oldum. Aman sakın diyorum ne D-Smart interneti ne de D-Smart'ın bağlı olduğu hiçbir işe bulaşmayın.

Mesut 232 Okunma

Cevaplar

  • Mesut22 Ocak 2016

    6 sayfa sözleşme içinde bu ufacık yazı ile bilgilendirilmeden imza attırmak kurumsallığınızın yakışığımıdır? Kendinize bunu yakıştırabiliyorsanız sorun yok. Ama ben böyle büyük bir kurumsallık çatısı altında bu tarz bir kandırmacanın yakışmadığını düşünüyor, hem tatminsiz hizmetiniz hem de bu yaptığınız modem geri alma saçmalığı sebebiyle sizleri kınıyorum. Bir daha d Smart veya doğan yayına bağlı TV dahil işim olmayacağını beyan ediyorum. Bununlada yetinmeyip elimden geldiğince sizin şirketinizden etrafımdaki insanları uzak tutacağıma söz veriyorum...

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. İmzalamış olduğunuz Sözleşmenizin 4.1.4. maddesinde İşbu sözleşme kapsamında sunulacak hizmetlere erişim imkanı sağlamak amacıyla, Sözleşme süresince ABONE'ye kullanım bedeli karşılığında sağlanacak (modem ve benzeri) donanım mülkiyeti PLATFORM'a aittir Bilgisi yer almaktadır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Ocak 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler