28 Ağustos 2013 #1980720

D-Smart Net Modem Kurulumu Yapmıyor!

Yeni taşındığım evimde fiber altyapı bulunduğundan dolayı internet kurulumu için gelen Telekom ekipleri tarafından evime Tılgın markalı fiber modem bağlanmıştır. İnternet hizmetini yaklaşık 1 ay kullandıktan sonra modem ayarlarım bozulmuştur ve durumun düzeltilmesi için D-Smart Net'i aradım. Kendilerinin Telekom ile olan anlaşmaları gereği herhangi bir işlem yapamayacağını 48 saat içerisinde gerekli Telekom birimi tarafından aranacağım söylendi.


Mağduriyetimin üzerinden 48 saat geçmesine rağmen arayan soran olmadı. Ben kullanmakta olduğum internet hizmetini D-Smart Net üzerinden almaktayım ve faturalarımı D-Smart'a ödemekteyim,fakat herhangi sorun durumunda hiçbir teknik destek almamaktayım ve başka bir firmanın beni aramasını beklemekteyim.


Durumun bir an önce düzeltilmesini ve internet ayarlarımın bozuk olduğu gün sayısı hesaplanarak faturamda indirime gidilmesini ve tarafıma durumla ilgili gelişmelerin bildirilmesini talep ederim.
Yürürlükte bulunan tüketicinin korunması kanunun mağduriyetimin kısa süre içerisinde giderilmediği takdirde işleme konulacağını ve bedelsiz olarak abone fesih işlemlerini başlatacağımı bildirmek isterim.

Tugcan 110 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 10/09/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi04 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Tugcan02 Eylül 2013

  48saat icerisinde bana teknik destek vermekle yükümlü bulunmasına rağmen teknik destek vermedikleri için iptal işlemlerini başlatmış bulunmaktayım.Cayma bedeli ve 25.08.2013 döneminden sonra gelicek faturalar icin tuketici hakem heyetine başvuruda bulunucam.

 • Tugcan30 Ağustos 2013

  25.08.2013de başvurdum,5 gün oldu internetim hala düzeltilmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön