12 Mart
Yorum Yap
#10224816

D-Smart Net Modem Kurulum Desteği Alamıyorum!

D-Smart Net fiber paketi ile modem satın aldık modem geldi sözleşmeyi de imzaladık her şey iyi sözleşmede de kurulum v.s her şey var fakat kurulum yapmadan gittiler. Teslim eden kişi kurulum için farklı bir servisin geleceğini söyledi ama arıyorum destek alamıyorum bizde kurulum yok diyorlar, madem yok neden sözleşmede kurulum var fiyata dahil ya da neden satın alınma sırasında bu söylenmiyor iş ahlakı ve satış sonrası destek yok. Siz kuracaksınız diyorlar ben kuracak isem neden sözleşmede bunun ücretini ödüyorum?

Elif 361 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi12 Mart

    Değerli Abonemiz, İnternet bağlantı sorununuz ile ilgili gerekli kontrolleri sağlamak ve yaşanan bağlantı sorunun çözümü adına , teknik birim tarafından 12.03.2018 tarihinde geri dönüş sağlanarak arıza kaydınız alınmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi12 Mart

    Değerli Müşterimiz Sayın ELIF KÜBRA P., 10224816 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler