07 Eylül 2016

D-Smart Net Mağdur Edildik

D-Smart faturalarımın seneden seneye artması sebebiyle taahhüt bitiminde üyeliğimi iptal etmek istedim fakat D-Smart ödeme tutarını sabitleyerek taahhütü uzattı. Daha sonra 0212 945 86 53 T** T** numarasından G.. E.. tarafından arandım. İnternet paketimi T**e taşımam hususunda cazip teklif sundular ve ben bir hafta önce D-Smart taahhütümü yenilediğimi söyledim. Bana taahhütün yeni yenilediğini ve 15 gün içinde iptal edebileceğimi D-Smart iptali hakkında tüm işlemlerle T** T** T***in ilgileneceğini D-Dmart'ın da hiçbir hak talep edemeyeceğini söylediler. Bu şartlarla T***e geçişim sağlandı. Fakat haziran ayında yapılan bu işlemler ardından 06.09.2016 da gelen D-Smart faturasında 350.10 TL Ağustos ayına ait fatura olduğu ve 09.09.2016 ya kadar ödeme yapılması gerektiğini bildirdiler. Bu şikayetimi bildirir D-Smart ve T**'in bize yaşattığı mağduriyetin giderilmesini isteriz.

Cenk 140 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi07 Eylül 2016

    Değerli Abonemiz, D-Smart’ tan almış olduğunuz hizmete ilişkin abonelik sözleşmesinin herhangi bir zamanda iptali halinde Tüketici Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında herhangi bir cezai bedel talep edilmemektedir. Bununla birlikte, abonelik taahhütü vermiş olan abonelerimizin, taahhüte rağmen süresinden önce iptal talebinde bulunmuş olması halinde, taahhüte istinaden kampanya kapsamında verilen indirimler ve giderler talep edilmektedir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi07 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön