22 Şubat 2016

D-Smart Net Kuşadası Bayii Personel Davranışı!

Uzun zamandır D-Smart ınternet kullanıyorum kontrat süresi dolmadan müşteri temsilcisi bizi aradı ve yeni kontrat hakkında bilgi verdi yeni modem talebimize onay verildi fakat kurulum yapılacağı gün Kuşadası bayi'si ile görüşüldü ve modem bağlanmayacağı bize iletildi müşteri temsilcisini tekrar aradık ve bir yanlış anlaşılma olduğu ortaya çıktı ve Kuşadası D-Smart acentesi'nde telefona bakan kadının kabalığı ve verdiği tepkiler inanılmazdı derdimizi anlatamadan iki sefer telefonu yüzümüze kapattı bizimle ilgilenmek istemediğini söyledi ve bizi telefonda resmen azarladı sonuçta hala anlaşamadan görüşmeyi sonlandırdık. Bu tür insanlar işletmenizin adını temsil edemeyecek bir telefonda konuşamayacak kadar aciz insanlardır. Taahhüdüm sona erdi yenileyecektim fakat bu davranışlarından ötürü yarın ilk isim D-Smart iptali olacaktır.

Emre 58 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08/03/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön