D-Smart Net Kurulumdan Sonra İnternet Vermedi!

Kadir Kadir11 ay önce

D-Smart net'e başvurumdan 6 gün sonra kurulum yaptı. Kurulumdan sonra 10 gün boyunca her gün aramama rağmen interneti vermediler, ilgilenmediler. İnterneti veremiyorsanız iptal edin dedim. Bu sefer cayma bedeli ile tehdit ettiler. İmza attık diye esir mi aldınız. 11. gün iptal için Hakem Heyeti'ne gittim 14 gün içinde cayma hakkınız var dediler, dilekçemi yazdım D-Smart'tan bana gelen mesajları dilekçe ile teslim ettim. D-Smart'ı iptal için aradım beni yine cayma bedeliyle tehdit ettiler. İptal ettirdim hiç kullanmadığım halde bana fatura kesmişler ve bana bugün 340.33 TL borcum olduğunu dair mesaj atmışlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kadir 11 ay önce

Taahhüt süresine uymayan sizsiniz. Bana interneti taahhüt ettiğiniz (başvuruda beş gün içerisinde internetin izi kullanabilirsiniz dediniz) 17 günde taahhüdünüzü yerine getirip ürünü bana vermediniz. Bu süre içerisinde sizi her gün aradım ama bana arıza kaydınız oluşturuldu demekten başka bir şey yapmadınız. Ben hakem heyetinin sonucunu bekliyorum, ayrıca CİMER'den şikayette bulundum

D-Smart Net Logo D-Smart Net 11 ay önce

Değerli Abonemiz, Taahhüt süresinden önce iptal işlemi talep etmeniz halinde , Bilgi teknolojileri kurumunun kararı üzerine, kalan aylık ödeme tutarlarının sunulan indirim bedellerinden düşük olması halinde kalan aylara ait hizmet bedeli, yüksek olması halinde ise abonelik süresince sunulan indirim ve avantajlar faturalandırılmaktadır. Abone avantajı göz önünde bulundurularak hangi tutar daha düşük ise bu ücrete dair faturalandırma yapılmaktadır. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler