31 Ekim 2016 #6815272

D-Smart Net Kullanmadığım İnternet İçin Kesilen 79 TL'lik Fatura Kesildi

Öncelikle istediğim sadece evime internet bağlatmak ve bu interneti sorunsuz bir şekilde kullanmaktı. Müşteri hizmetlerindeki çalışanların yaptığı hatalar ve beceriksizliklerinden dolayı internetim evime bağlanmadı. 1 KB dahi kullanmamış olmama rağmen 79 TL tutarında fatura gönderildi tarafıma. Yoğun çabalarım sonucu faturanın içeriğini öğrendim. Damga parası aktivasyon ücreti adı altında haberim olmadan fatura kesilmiş. Bu faturayı kesinlikle ödemeyeceğimi bilmenizi istiyorum. Bu durum kesinlikle mahkemeye ya da Tüketici Hakem Heyeti'ne gidecektir. Ve bu durumun devam etmesi halinde maddi tazminat davası açacağımı bilmenizi isterim. Kayıtlı telefonumla müşteri hizmetlerine saatlerce ulaşamadığımı da söylemek isterim. Herhangi başka bir telefondan ise kısa sürede ulaştığımı da söylemek isterim. Öncelikle bu yaptığınız bana saygısızlıktır. Ben hakkımı arıyorum ve siz beni engelliyorsunuz.

Özgür 237 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 29.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön