23 Eylül 2013 #2024688

D-Smart Net Kullanılmayan Hizmeti Faturalandırıyor!

İlk faturasını geçtiğimiz günlerde ödediğim D-Smart Net, halihazırda kullanmamış olduğum İnternet hizmeti için ücret fatura etmiş durumda. Bu durumla ilgili olarak başvuru yaptığımda bilgi verilmemiş olmasına rağmen ve alınmamış hizmetin faturalandırılması uygun bir durum değildir. Ancak D-Smart İnternet (Smile adsl) işleyişimiz böyle diyerek konuyu geçiştirmektedir.


Bununla ilgili yazılı bir belge istediğimiz durumunda ise bizim işleyişimiz bu şekilde herhangi bir yazılı belge veremeyiz demekteler. Bu konuda kurumdan şikayetçiyim. Kullanmadığım hizmetin faturalandırılmamasını faturalandırılacak ise durumun tarafıma yazılı olarak bildirilmesini rica ediyorum.

Mustafa 54 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa11 Ekim 2013

  Aktarıldı dediğiniz bilgiyi lütfen yazılı olarak şikayetvar.com üyeleriyle de yazılı olarak paylaşınız. Aktarılan şey biz yaptık olduydu. lütfen gerekli bilgiyi herkesin okuyabilmesi için buradan paylaşınız. iyi çalışmalar.

 • D-Smart Net Temsilcisi08 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Mustafa07 Ekim 2013

  Dsmart bana bu konuda verdikleri bilgiyi belgelendirsin diyorum şikayetimde ama nedense ilgili kurumun ilgili yetkilisi detaylı bilgi aktarımında bulunduk diyerek geçiştiriyor. Kimi, Neyi, nerede ve nasıl bilgilendirdiğini açıklasın. Ayrıca şikayetimi sözlü de yapmıyorum yazılı yapıyorum yazılı cevap istiyorum. D-smart yetkililerini kınıyorum bu basit isteğimi yerine getiremediği halde bilgilendirdik diyerek müşteriyi önemsemedikleri ortaya koydukları için. Şikayetimin sonunda da yazılı olduğu gibi yazılı bilgi istiyorum. Konuyu tüketici hakları ilgili kurumlarına taşıyacağımdan dolayı acilen yazılı olarak bilgi istiyorum.

 • D-Smart Net Temsilcisi07 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 04/10/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön