19 Ekim 2016 #6715132

D-Smart Net Kullanamadığım İnternetin Kota Aşımı!

İnternet o kadar dengesiz ki bırakın filim izlemeyi Facebook'a bile giremiyorum doğru düzgün, ama kota dolmuş anlamıyorum arıyorum ve cevap daha da şaşırtıcı 1 günde dolmuş ne yapmış olabilirim bilemedim dedikleri gün evde bile değildim. Kısacası hizmetleri çok kötü. Çok şükür rekabet ortamı kasımda taahhüt bitiyor öteki firmaları deneyeceğim.

Yurke 491 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, ADSL 8Mb e kadar - limitsiz (AKN 50GB) tarifeden yararlanmaktasınız. Gerekli kontroller sağlandığında 55, 527 GB üzeri kota kullanımı yapıldığı tespit edilmiştir. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince bulunulan ayda yararlanmış olduğunuz tarife için 50 GB AKN’ nin aşılması durumunda kullanım hızınız en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak olup dönem sonunda normal hızına dönecektir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön