30 Mayıs
Yorum Yap
#10498195

D-Smart Net Kötü Hizmet Kalitesi Sorunu!

Yaklaşık 16 yıl T* T**'un ADSL abonesiyken 8-10 ay önce yanıldım ve ne yazık ki D-Smart ADSL abonesi oldum. Bu yaptığım önemli bir hataydı zira ne çağrı merkezleri ne teknik servisleri ne yazık ki reklamın yaptığınız müşteri odaklı hizmet anlayışından çok uzak. İnternet hızınız henüz 1.50 Mbps hızı geçebilmiş değil. Bunun biraz artırılmasında da hat kopuklukları yaşanıyor, bana sıkıntının bina içi tesisattan kaynaklandığı söylendi ve tüm tesisat değişti sorun giderilmedi. Oysa sorun santral ile saha dolabı arasında olduğu anlaşılmıştır. D-Smart bu konuda hiçbir şey yapmamaktadır. Halen parasını tahsil etmekte ancak taahhüt ettiği hizmeti vermemektedir. Telekom en azından bu nevi arızalara müdahale ediyordu. Arıza 3 gün daha giderilmez ise sözleşmemi fesih edip bana yaşattığınız 8 aylık sıkıntı için gerekli yasal haklarımı arayacağım.

Numan 333 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi31 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.Bugün arıza kaydınız alınmış olup,Max 48 saat içerisinde sonuçlanacaktır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Mayıs

    Değerli Müşterimiz Sayın NUMAN O., 10498195 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler