19 Nisan
Yorum Yap
#10351632

D-Smart Net Kişisel Bilgiler Kullanılarak Yapılan Haksızlık!

08505600642 numaralı telefondan arandım. T***'dan arıyorum denilerek kişisel bilgilerim ve fatura bilgilerim paylaşılarak internet hızımın düşük olduğu ve 27 ay taahhüt karşılığı limitsiz fiber internete geçeceğimi ve faturamda indirim yapılacağı söylendi. Buna istinaden kabul ettim ve evime D-Smart uydu alıcısı kuruldu. Fatura mesajı geldiğinde durumu (kandırıldığımı) anladım. Ben de D-Smart'ı 08502660266 numarasından aradım. İncelemeler yapılacağı söylendi. Ses kayıtları incelenmiş bana her şeyin bilgisi verilmiş bende onaylamışım. Buna istinaden iki aylık faturayı ve kurulum ücreti olan 120 TL ödemem istendi.

Semih 462 Okunma

Cevaplar

  • Semih20 Nisan

    35 TL bilgilendirmesi bana yapılmamış olmasına rağmen bunu nasıl tespit edebiliyorsunuz ses kayıtları ile oynandığını kullanılan programlarla düzenlemeler yapılmış olabileceği göz ardı ediliyor.

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirttiğiniz konuya istinaden görüşme kayıtlarınız incelendiğinde tarafınıza TV aboneliği için aylık ödemelerinizin 35 TL olacağı bilgilendirmesi sağlanmaktadır.İnternet aboneliği için bir bilgi verilmediği tespit edilmiştir.18.04.2018 tarihinde tarafınıza geri arama yapılarak bilgilendirme sağlanmıştır. Kurulumu sağlanıp aktivasyon sağlanan cihazlarda cayma süresi içerisinde iptal edilen aboneliklerden iç kurulum bedeli talep edilmektedir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler