05 Temmuz 2013

D-Smart Net Kaçıncı Kez Arıyorum İlgilenilmiyor!

24 Hazirandan beri arıyorum bana teklif edilen kampanyaya dahil olup devam edebilmek için ama dönüş yapan yok. Zaten iptal ettirmeyi düşünüyordum sizden dolayı 3 ay öncesine kadar o nedenle bonus verilmişti ama görüyorum hala aynı şekilde ısrarla işlem yapmamaya vede ilgisizliğe devam ediliyor.


Biran önce benim üyeliğimi iptal edin vede temmuz ayına da sakın ola ki fatura yansıtmayın bana ödemesini kesinlikle yapmam bilginiz olsun. Sırf fatura zamanı gelsin diye uzatıyorsunuz aramıyor vede işlem yapmıyorsunuz. İptal edin kullanmak istemiyorum.

Aytekin 50 Okunma

Cevaplar

  • Aytekin08 Temmuz 2013

    6 temmuzda tarafınızdan arandım fakat arayan şahıs kendisinin o kunuda yetkili olmadığını belirtti sözde gerekli birime yönlendirme yaptı fakat arayan soran yok.beni işi bilien gerekli işlemi yapacak yetkili birinin aramasını rica ediyorum.ayrıca dediğim gibi temmuz ayına hemen 54 tl lik bir fatura yansıtılmış onu kesinkikle ödemiyeceğim bilginiz olsun çünkü 24 hazirandan beri arıyorum hala gerçekleştirmediniz söylediğiniz kampanyayı. ya o faturayı iptal edersiniz beni söylediğiniz kampanyadan dahil edersiniz yada aboneliğimin iptalini sağlarsınız.tarafınızdan Yeter hanımın bana dönüş yapmasını rica ediyorum aksi halde arayan diğer m.h. yetkililerini muhattap almıyacağım bilginize..

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön