D-Smart Net İptallerde Fahiş Faturalar Çıkarıyor!

Eren Eren4 hafta önce

1,5 ay önce 24 ay taahhüt vererek D-Smart'tan hizmet almaya başladım. Düzgün hız alamadığım için hizmeti iptal ettirmeye karar verip farklı bir firmaya geçmeye karar verdim. 1,5 aydır kullandığım için cayma bedelinin yüksek olabileceği hiç aklıma gelmedi. İptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradığım zaman 570 TL taahhüt bozma bedeli talep ettiler. Sonradan fark ettim ki bana 103,76 ödeyeceksiniz denilen aylık bedel aslında 408,31 TL'miş ve meğerse 304,55 TL'si indirimmiş. 1,5 ayın indirimlerini geri isteyip 570 TL 6 haftalık internet kullanma (kullanamama) bedeli talep ettiler. Faturayı da ekte bulabilirsiniz.

Bu firma ile yaşadığım ilk olay değildi. İki sene önce de bedava D-Smart televizyon kanalları veriyoruz 3 gün de bedelsiz cayma hakkınız var deyip istemediğim halde ısrarla evime receiver kurdular ve ertesi gün istemediğimi belirttiğim zaman 200 TL kurulum bedeli vardı onun deyip 2 sene izlemediğim kanalların parasını ödetmişlerdi bana.

Bu şekilde etik olmayan hiçbir davranışı tasvip etmeyip benzer durumu yaşayan tüm mağdur insanlar adına yasal haklarımı sonuna kadar arayacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler