22 Eylül 2016

D-Smart Net İptal Kargaşası

Fiyatı çok yüksek geldiğinden interneti taşıma ve TV hizmetini kapatma kararı almıştım. ***firması ile *** üzerinden anlaşarak taşıma talebinde bulundum. Bu işlemler sürerken son abonelik günümde D-Smart tarafından arandım ve çok uygun bir teklifte bulundular. Aboneliği sürdürme kararı aldım ve arayan görevliye taahhüt verdim. Ancak bugün mesaj aldım internetiniz iptal oldu diye ve kendilerini arayarak sorunu paylaştım. Görüşme kayıtlarımız var inceleyin, çözün dedim 3- 4 saattir tık yok. İnternetsiz kaldım. Mağduriyetimi bir an önce giderin lütfen.

Hüseyin 61 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi26 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Hüseyin26 Eylül 2016

  72 saat dediniz 5 gün oldu bu Nasıl hizmet anlayışı pes doğrusu! Ayrıca sizi arayınca da saçma bir şekilde oyalama ile 15 dakikalık görüşmeler yaptırıyorsunuz ancak sonuç yok çok ayıplı bir hizmet anlayışınız var.

 • Hüseyin23 Eylül 2016

  2 gündür beni internetsiz bırakmanızı ve iptali kimin sağladığını belgelendirmemenizi nasıl açıklayacaksınız merak ediyorum?

 • D-Smart Net Temsilcisi23 Eylül 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön