05 Nisan 2013 #1727180

D-Smart Net İptal İşlemlerini Zora Sokuyor!

27. 02. 2013 D-Smart ve D-Smart ınternet için başvuru yapmış bulunmaktayım. Bu tarihte D-Smart bağlanmış olup internet başvurumun kaydı yapılmıştır. Yaklaşık bu tarihten 2 hafta sonra müşteri hizmetlerini arayıp sorunun ne olduğunu sorduğumda adresten kaynaklanan problem olduğu tekrardan adres bilgisi istenmiş, 7 iş günü içinde internetimin bağlanacağı tarafıma bildirilmiştir.


Bu süre dolmasına rağmen yine dönüş yapılmamış aramam sonucu yine problem oluştuğu söylenmiştir. Bende ilgisizlikten ve müşteri memnuniyetini sağlayamadıkları için üyelik iptali için dilekçe vermiş bulunmaktayım, benden sözleşme bedeli olarak 300 tl istenmiştir. Sözleşmede böyle bir şey yazmamaktadır.

Önder 42 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 05/04/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön