18 Mart 2013 #1690513

D-Smart Net İptal İşlemlerini Zora Sokuyor!

İptal işlemlerini yanlış mail'iniz var ilgili birimlerimiz sizi arayacak, iptal sözleşmesi mailinize yollanacak (sonrasında biz yolamıyoruz denip sadece iptal falan filan yazıp adres veriyorlar) velhasıl uzattıkça uzatıyorlar bizlere ne kadar fatura yansıtırlarsa kar sayıyorlar, uzattıkça uzatıp üyelere faturalandırma yapıyorlar .2 ay sıfır kullanım olmasına rağmen 100 tl fatura çıkardılar. Ha bu arada kontörlü telefondan aranamıyorlar kendi telefonunuzdan arayabiliyorsunuz (20 tl'de öyle gitti)

Murat 70 Okunma

Cevaplar

  • Murat20 Mart 2013

    Bu Arada Bana Hiç Dönmediler Aramadılar Çünkü işleri Bitti Faturayı Ödediğim için, Değerli Müşterileri Olmaktan Çıktım Sonuçta! Tekrar Söylüyorum Yukarıdaki Yazdıklarım Hatta Aklıma Gelmeyipte Yazamadığım Her Şey ama Her Şey Kendi Adıma Her Türlü Yemin Ederimki Doğrudur Üstüne Üstlük 2 Bayan Müşteri Temsilcisi Bana Bağırarak Konuştular (Aklınıza Gelmiştir Ben Bağırdım mı diye? illaki Size Bunlar Yapılsa Sizinde Sesiniz Yükselirdi) Keşke Aklıma Gelseydi de Benim Ödediğim Faturalarla Maaş Alıyorsun Bana Hizmetle Görevlisin Bağıramazsın Diyebilseydim Şimdi Kalkmış Bana Saygılarımızla Falan Filan Aramadılarki? Lastik Gibi Uzatarak Zora Sokarak 2 Aylık Sıfır KB Kullanılmış Bağlantıyı (ki Faturalandırılmaz Dendi) Ücretlendirdiler Söke Söke Aldılar Haksızca, Dikkatli Olun Lütfen!

  • Murat19 Mart 2013

    26 Aralık 2012 de iptal Ettirmek için Aradığımda 31 Aralık Akşamı Telefonumu 2 Defa Çaldırıp Kapattınız Sofradan Kalkıp Yetişemedim! (Ocak Ayını Faturalandırmışlar) Sonrasında mail'ime iptal Sözleşmesi Göndereceğiz Dediniz ve Ben Mail'imi Hatırlatırken Ağzımı Kapatır Gibi Biliyoruz Diyen Bayan Gönderdik Dediği Halde Gelmedi Ben Aradığımda maili'im Ne Diye Sordum ''murat.ozgur'' dedi! Dedim Benim Soyadım ozgur'mu Ne Alaka Dedim Neyse Sonra Gönderdim Sözleşmeyi (Sözleşmede; Assalar, Kesseler Kabulumdur Gibi Bir Şey!) Sonrasında Aralıklarla Arayan D-Smart Net iptal Dilekçesi Ellerine Geçince Bir Gün içinde Tam 5 Defa Aradı! Vazgeçirmek için, mail'inize Sözleşme Gönderecğim Diyen Bayan Temsilci bana ''Murat Bey Kullanımınız Yok Faturalandırma Yapılmayacak'' (Rahatladım Diyerek, Şubat'a Sarktı işlemler Derken Şubat Ayınıda Faturalandırmışlar) Demişti ki Sonraki Görüşmemde Kayıt Ettiğiniz Konuşmaları Dinleyelim Dediğimde ''Savcılık Kararı Gerekir'' Dediler! Çok Gizli ve Önemli ya Savcılıkta Yetmez Danıştay Kararı Lazım Kanımca! Ocak - Şubat 2013 de Sıfır KB yani Kullanımım Yok Fakat 2 Aylık 100 Lira Fatura Çıkardılar Acı Acı ve Dün Ödedim Faturayı. Israrla Diyorum Herkese; Dikkatli Olun D-Smart'ın Yaptıklarını Bilin ve Abone iseniz En Az Bir Ay Önceden Başlayın iptal işlemine! Anlayacağınız Sizlere Son Tavsiyem Bu Sadece D-Smart içinde Değil Tüm Müşteri Hizmetleri Olan Firmalarla Görüşmelerinizi Ayrıca Kendimiz de Kayıt Etmeliyiz Bunu Unutmayalım!

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön