10 Eylül 2013 #2003110

D-Smart Net İptal İşlemini Gerçekleştirmiyor!

9 Ocakta iptali için başvurduğumuz D-Smart Net form ulaşım tarihi geçtiği nedeni ile (her ne demekse) tekrar başvurmamız söylendi. 22 Ocakta tekrar başvurduk fakat işlemimiz idari gecikmeden dolayı 5 Şubatta gerçekleşmiş. 1. her müşteri hizmetlerini aradığımızda bize borcunuz yok denildi.


Tekrar tekrar mesaj alınca bizde tekrar müşteri hizmetlerini aradık ve borcunuz yok denildi, meğer D-Smart TV bölümüne bakıyorlarmış internet bölümü değilmiş, bu nasıl bir anlayış birbirlerinden haberleri yok çok bilgisizler. 2. bize verilen bilgiye göre her ayın 1'inde iptal işlemi gerçekleşiyorsa 22 Ocak'taki iptal başvurusu neden 5 Şubata sarkıyor? Bunun bilinçli yapıldığını düşünüyoruz.

Arzu 56 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön