20 Şubat 2013 #1644748

D-Smart Net İptal İçin Postayla Kimlik Fotokopisi Ve Dilekçe İstiyor!

30. 01. 2013 tarihi ile D-Smart Net ile olan sözleşmem son buldu ve aboneliğimi sonlandırmak istedim. Benden pk 138 şişli adresine dilekçe ve kimlik fotokopisi yollamamı istediler. Kimlik fotokopisini ne yapacaksınız abone olurken istemediniz şimdi neden istiyorsunuz. Hat sahibimiyim değilmiyim ondan istiyorlarmış.


Ankara'da merkeziniz varsa şahsen gideyim diyorum yok diyorlar. Kimlik fotokopisi ile neler yapılabileceğini artık herkes biliyor böyle bir şey nasıl olabilir. Kurumsal firmayız diyorlar. Sayın Başbakanın odasına böcek koyuyorlar size kim ne yapmazki. Sözleşmemde iptal esnasında bu istenir yazmıyor. Şimdi neden isteniyor. Kimlik fotokopilerimiz arşivlenecekmiş. Böyle söyleniyor. Arşivlenip ne yapılacak?

Ahmet 80 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 21/02/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön