18 Şubat 2013

D-Smart Net İptal Ettirdiğim Aboneliğe 2 Aylık Fatura!

27 aralık 2012 tarihinde adsl ve telefon hattımı kapattım. 29 aralık tarihinde evden taşındım. 14 şubatta son ödemesi 3 gün sonra olan adsl faturası 2 aylık olarak email adresime gönderildi. 16 şubat tarihinde müşeri hizmetlerini arayarak iptalini istedim. İptal telebim alındığını; fakat onaylanması için 5 kez arandığımı söylediler.

Bana ulaşılamadığı için iptal talebim geçersiz olduğunu bildirdiler. Bunun çoğunun sabit telefondan olduğunun söylenmesi üzerine aynı gün sabit telefonumuda kapattığımı ayrıca cep telefonumdan ve faturalarımı aldığım email adresinden hiçbir şekilde aranmadığımı ve bilgilendirilmediğimi söyledim. İptal etmeyeceklerini söylediler, bende yasal hakkımı arayacağım.

Bora 31 Okunma

Cevaplar

  • Bora18 Şubat 2013

    Dsmart net yetkililerine; sorunumun çözülmesindeki ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 18/02/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön