01 Temmuz 2016

D-Smart Net İptal Etme Ücreti!

D-Smart'a üye oldum fakat olduğuma olacağıma pişman oldum. Yasal süre içinde internetim sağlanmadığı için iptal ettirmek istedim fakat çeşitli tekliflerle ikna edildim. Adres değiştirdim. Yine boş port yok. Tam 1 ay bekledim. Açılmayınca sizden kaynaklanan sorun. İptal edin dedim. Şimdi ise yasal süre olmadığı için 750 TL ücret talep ediliyor. Bu konuda şikayetçiyim. Bir de gayet kararlı konuşup çok güzel masraf çıkartıyorlar.

Ali 118 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26/12/2015 tarihinde D-Smart İnternet aboneliğinizin aktivasyonu tamamlanmıştır. 15/06/2016 tarihinde D-Smart intertnet aboneliğinizin nakil başvurusu kayıt altına alınmıştır. Sözleşmenizin 4.2.15. maddesinde yer alan Mesafeli Satış halinde Çayma hakkında gerekli bilgilendirme bulunmaktadır. D-Smart İnternet sözleşmenizin 4.1.11. maddesinde yer alan “İşbu Sözleşme kapsamında, Internet Servis Sağlayıcılığı hizmetlerinin alınabilmesi için gerekli olan Binaiçi alt yapı ve tesisatın hizmetin sağlanmasına hazır halde bulundurulmasından ABONE sorumludur. Aksi halde, hizmetlerin sağlanamamasından PLATFORM sorumlu tutulamaz.” bilgisine istinaden altyapı kaynaklı sorunlara müdahale edilemediği hususunu bilgilerinize sunarız Taahhütlü sözleşmenizden süresinden önce caymanız halinde taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar size sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamını taahhüt sonlandırma bedeli olarak talep ediyoruz. Bunun dışında fesih talebiniz nedeniyle herhangi bir cezai bedel talep etmemekteyiz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön