14 Şubat 2013

D-Smart Net İptal Edilen Üyeliğe Fatura Gönderildi!

29.12.2012 Tarihinde iptal ettirdiğim üyeliğimin üzerine (1-31 Ocak 2013) tarihleri için ADSL hizmeti bedeli, Yalın ADSL hizmet bedeli ve Modem kullanma Bedeli yansıtılmıştır.
05.01.2013 tarihinde tüm ekipmanları ilgili bayiye iade ettim. Hizmetini almadığım bir ay olduğu için defalarca çağrı merkezini aradım, arayacağız dediler, 7 gün bekledim tık yok, 12.01.2013 tarihinde 3 kere arama yaptım her defasında hatta kalın size döneceğiz dendi, her defasında 15 dakikalık bekleme sürelerinden sonra telefonu kapatmak zorunda kaldım. Bir fatura düzetmenin bu kadar zora sokulacağı hiç aklıma gelmezdi. Dsmart faturamı düzeltmediği sürece 1454**** numaralı fatura bedelini yatırmayacağım.

Serkan 75 Okunma

Cevaplar

  • Serkan15 Şubat 2013

    Detaylı bilgi istemediğimi bildiriyorum ve faturamın düzeltilmesini yineliyorum. Faturamın düzeltilmiş halini gönderin ve ödemenizi yapayım yada havale, EFT için bir banka bilgilerinizi gönderin fatura karşılığınızı havale yolu ile yapacağım. Bu faturanın tamamını benden tahsile edemezsiniz, sizlerin yanlışlarını ben ve benim gibi birçk abone çekmek zorunda değil. Usulsüz fatura çıkarmanın suç olduğunu tekrar hatırlatır, usule uygun fatura ile tahsilatınızı talep edin.

  • Serkan14 Şubat 2013

    ÇAğrı merkezi tarafından arandım, söylenilen ve dikte edilen olay faturanızı ödeyin sonra bizi arayın düzeltelim seklindedir. Benim hizmetini almadığım bir ürüne ödeme yapmam hiç doğru değil. 10 gündür arıyorum bir yetkili dönüş yapıp sorunum hakkında görüşmedi, Bugün aramalarının sebebi ise ŞİKAYETİMVAR.COM a yazdığım konudan dolayıdır.. Arayan kişi özellikle bunu belirtti. Kesinlikle adı geçen kuruma güvenmiyorum. Güvenmediğim içinde ödeme yapmayacağım. Kendilerinden Hesap numarası istedim, ilgili tutarları çıkarak geriye kalan bakiyeyi EFT yada HAvale yolu ile yatıracağım dedim fakat, bu tür bir uygulamamız yok dediler. Bana faturamı havale yolu ile yatıramayacağımı söylediler. amaçları yardımcı olmak değil, kuralları dikte etmek. BİMER e de bu konuda şikayetimi yazıyorum. Ayrıca Maliye Bakanlığı'na ve Tüketici Haklarına da konuyu taşıyacağım. Çünkü fatura iptali yapamıyoruz şeklinde bilgiler veriliyor. Her kurumun fatura iptali yapma ihtimali vardır. Fatura ödemesi yapmayacağım kesinlikle demiyorum fakat Ocak ayı için yansıtılan tutarları çıkarak geriye kalan faturayı yatıracağım. Ama hesap numarası vermiyorlar. Belli ki son ödeme tarihi geçirtilerek ilgili faturaya faiz yansıtmayı düşünmekteler...

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 14/02/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön