29 Ağustos 2016

D-Smart Net IP Almama Problemi

Geçtiğimiz salı gününden beri internetim yok. Modem IP adresi almıyor. Bununla ilgili defalarca arıza kaydı oluşturuldu. Telekom ekipleri geldi. Sorunun D-Smart tan kaynaklandığı söylendi. Bunun üzerine yine sizinle defalarca görüşüldü. Sorun çözülmedi. En son modem arızalı dendi. Bayinize 45 TL verilerek Modem değiştirildi. Yine sorunum çözülmedi. Telekom ekipleri son olarak geldiklerinde bir daha arıza ya gelinirse 50 TL servis ücreti alırız diye tehdit ettiler. Bu sorunu kim çözecek. Ben internet üzerinden çalışan bir insanım. Bir haftadır çalışamıyorum. Bu konuda çok mağdur edildim. Lütfen en kısa sürede sorunu çözün.

Cihan 100 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön