12 Temmuz 2016

D-Smart Net İnternetimi Bağlamıyor

1 aydır gelip de evime internet bağlamalarını bekliyorum. Neredeyse her 2 günde 1 çağrı merkezi ile görüşüyorum ama çalışan arkadaşlar çözümsüzlük konusunda gerçekten oldukça başarılılar.
Çağrı merkezi aracılığı ile "Tek fiyat, net fatura D-Smart Net'te" isimli kampanya için TV+fiber internet (******) yapmıştım, yapmaz olaydım. Önce S****yerine T***** bağlamaya kalktılar, eve T****'u bile gönderdiler. Benim başvurumu sisteme yanlış girmişler ve bunun düzeltilmesi için 20 gün bekledim. Tam ızdırabım bitti sanıyordum ki daha yeni başlıyormuş. 5 gün de S****bağlantısı bekledim ama boşuna beklemişim. Dedim araıyayım şunları ne oldu diye; benim S**** başvurumu bile 3 gün gecikmeli olarak iletmişler. Şimdi de yetersiz porttan dolayı bağlayamıyorlarmış. Madem port yoktu neden bu paketi bana sattınız? Gerçi bana neyi sattığınızdan bile haberiniz yok. Şimdi ne yapacağız?

Çağdaş 97 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 12/07/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön