01 Nisan 2013 #1717241

D-Smart Net İnternetimi 1 Aydır Düzeltmediler!

Yaklaşık 1 aydır internetimde sorun var. Hiçbir şekilde upload yapamıyorum. Mailde, ftp, vs... Bazı sitelere giremiyorm örnegn mail sitelerine. Yani İnternet im kötü şekilde. Ve bir aydır D-Smart netin müşteri hizmetlerini aramaktan bir hal oldum. Yaptıkları tek şey modem ve pc karşısına geçin kapatın açın vs.. Geçenlerde nerdeyse 1-1,5 saat telefonda müşteri hizmetleriyle konuştum ve yinede çözüm bulunamadı.


Zaten derdimi anlamaları yaklaşık 10 dakika sürüyor. Aynı semtte bulunan başka arkadaşlarda da aynı sorunun yaşandığını ve onların İnternet sağlayıcılarının sorunu aynı gün gelip çözdüklerini söylememe rağmen D-Smart beni 1 aydır sadece modem aç kapatla uğraştırıyor ve çözmüyor.

Akin 39 Okunma

Cevaplar

 • Akin09 Mayıs 2013

  Her gün görüşüyoruz zaten ben şikayetimi dile getiriyorum sizlerde sadece not alıyorsunuz. Burada da sanki çözüm bulmuş gibi görüştük diyorsunuz

 • Akin13 Nisan 2013

  ilgili kurumu btk ya şikayet ettim. hala sorunu düzeltmediler ama btk sorunu çözecektir. İlgili kurumla ilgili sorunu olan arkadaşlar btk ya şikayet etsinler. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu nun web sayfasından (btk.gov.tr) tüketici şikayeti bölümü var dsmart firmasıyla ilgili şikayetlerinizi resmi şikayet başvurusu olarak kabul ediyorlar. Sorunum daha da çözülmezse hukuki süreci başlatacağım. Parasını aksatmadan ödediğimiz bir ürünü kullanamıyoruz ve ilgili firmanın umrunda bile değil. Bende inat ettim artık

 • Akin01 Nisan 2013

  Neyi ilettiniz. 1 aydır yaptığınız aynı işlemleri tekrar yaptınız. ve benim internetim hala arızalı durumda

 • D-Smart Net Temsilcisi01 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, 01.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön