19 Temmuz 2016

D-Smart Net İnternetim Yok, ilgilenen de Yok

Yaklaşık olarak 1 hafta evde değildim, döndüğümde internetin faal olmadığını görerek müşteri hizmetlerini aradım. Kendileri teknik destek ekibinin 48 saat içerisinde arayarak geleceğini söylediler ancak 48 saat dolmasına rağmen herhangi bir teknik ekip gelmedi. Tekrar arayarak mağduriyetimi iletince yine kayıt giriyoruz dediler ve anlaşılan bir 48 saat daha süreleri oluşmuş oldu.


Müşteri temsilcisine bu durumun kendi kusurları olduğunu söyleyerek bunun tazminat maddesi var mı diye sordum, maalesef böyle bir sistem bulunmuyor diyor, peki ben sorun giderilinceye kadar geçecek olan süredeki mağduriyetim ne olacak diyorum, verilen cevap tatmin etmiyor... Kullanmış olduğum sınırsız paket internetin gidip gelmeleri ve yavaşlığı da cabası.D-Smart Net'ten şikayetçiyim.

Hüseyin 56 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19/07/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön