28 Mart 2015

D-Smart Net İnternetim Taşınmadı

Sizin kadar kötü bir firma daha görmedim. 23 gün önce nakil için başvurduk ne arayan var ne soran 7 iş günü içinde taşınacaktı görüştüğümüz müşteri temsilcisi nakil işlemi normalde hiçbir firmada yok sadece biz yapıyoruz diyor birde işim görülmediği için özür mü dileyeceğim anlamadım. Böyle birşey görmedim.

Eğer nakil işlemi olmuyorsa hattı iptal edin yenisi başlatın diyoruz siz bilirsiniz iptal ettirebilirsiniz diyorlar neden cayma bedeli ödeyeyim zaten size güvenip sözleşmeli paket almak hata yasal yollara başvurup hakkımı arayacağımı belirtirim. Bunuda her fırsatta her yoldan dile getireceğimden emin olabilirsiniz. Sıfırsınız.

Enis 83 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 06/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Mart 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön