16 Nisan 2015

D-Smart Net İnterneti Bir Türlü Bağlamıyor!

D-Smart Net abonesi oldum. 1 haftadan beri internet bağlantım yapılmadı. Müşteri temsilcileriyle her yaptığım görüşmede bir hafta sonrasına randevu alındığını söylüyorlar, bir hafta sonra bağlananıp bağlanmayacağı da meçhul.


Müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmelerde tek söyledikleri "arıza kaydınızı aldık gerekli görüşmeleri yapıyoruz". Fakat hiçbir ilerleme yok, çözüm önerisi yok. Baraj yapsak, gökdelen yapsak daha kolay olurdu herhalde. Bir internet bağlantısının yapılması bu kadar uzamaz, müşteri memnuniyetiyle ilgilenmiyorlar anlaşılan.

Önder 77 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi01 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Önder22 Nisan 2015

  Sonunda bağlandım

 • Önder21 Nisan 2015

  Başta yazdığım gibi iki hafta oldu ve halen bağlanmadı ne zaman bağlanacak belli değil. d smart net pişmanlıktır. Başka söze gerek yok

 • Önder16 Nisan 2015

  Standart cevap. Kopyala yapıştır. Bütün şikayetlere aynısını cevap veriliyor. Yapılan bir şey yok

 • D-Smart Net Temsilcisi16 Nisan 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön