30 Nisan 2013
Yorum Yap
#1772318

D-Smart Net İnternete Bağlanamıyorum!

Ben 25 nisanda Ttnet ten Smart nete geçtim 26 nisanda internet hizmetim başladı ama 27 nisan cumartesi yani 1 gün sonra internetim gitti defalarca aradım durumu anlattım arıza kaydı aldıklarını maksimum 48 saat içinde geri dönüş yapacaklarını söylediler ancak nafile daha sonra ben aradım arızanın Telekom kaynaklı olduğunu ancak Telekom görevlilerinin modemim kapalı olduğundan dolayı sinyal alamadıklarını söylediler.


Ben ısrarla modemimi açık tuttuğumu kapatmadığımı söylememe rağmen yok buraya kayıt bu şekilde düşmüş diyerek yapabileceğimiz herhangi bir şey yok diyerek başından savdılar bu ne biçim hizmet anlayışı daha siftah bile yapamadım internetimde keşke geçmeseydim smart nete.

Murat Murat 204 Okunma

Cevaplar

  • Murat02 Mayıs 2013

    bugün sorunumu ya hallederler ya da yarın ilk işim tekrar TTNETE geçmek olacak ne bu ya bir dakika dahi kullanamadan internet gitti.

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları