18 Ağustos 2017

D-Smart Net İnternet Yok Yok Yok!

D-Smart Net sana beddua mı etsem kapınıza polislerle mi gelsem yoksa sizi Tüketici Hakları'na şikayet mi etsem artık ne yapacağımı neye başvuracağımı şaşırdım. Ya istediğim sadece internetti, 2 haftadır mağdur ettiniz bizi. Modem bozuk dediniz modem değişti, telefon hatlarınızda sorun var dediniz komple hattı değiştirdik, size hamileyim bu stresi daha fazla kaldıramıyorum dedim, ne olursunuz yardımcı olun dedik gene oralı olmadınız, daha fazla dayanacak gücüm kalmadı. 17.08.2017 tarihinde modem değişmeye geldiler, düzelir dediler gene aynı çağrı merkezini arıyorum, sistemleri bozuk, klasik yalanlarınız, bu burada bitmeyecek. Daha daha daha da şikayet edeceğim sizi, her konuşmada elim ayağım titriyor, tansiyonlarım çıkıyor. İnsanları mağdur etmekten başka bir derdiniz yok!

Gülsüm 575 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18.08.2017 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın GÜLSÜM A., 9190827 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön